Trafikte modüler seçenekler ile sana en uygun çözümler!

Aksigorta’dan bir ilk! Tamamlayıcı Trafik Paketleri ile, trafikte karşılaşabileceğiniz çarpma, çarpışma durumlarında zorunlu trafik sigortanızın karşılamadığı hasarları 500 TL'den başlayan fiyatlarla karşılıyoruz. Üstelik sadece 200 TL’ye doğal afet durumlarında da hasarlarınız güvence altında!

Tamamlayıcı Trafik Paketleri

Farklı Paket Seçenekleri

Modüler yapısı, sabit fiyat avantajı sayesinde ihtiyacına en uygun güvence paketini seçebilir, ekonomik fiyatlara ihtiyaç duyduğun güvenceye sahip olabilirsin.

Taksitli Ödeme Seçeneği

Tamamlayıcı Trafik Paketleri Kredi kartına 6 taksit fırsatıyla güvence sunuyor.

Sabit Fiyat Avantajı

Trafik kademesine ve araç bedeline bağlı sabit fiyat avantajı!

Mini Onarım Hizmeti Ayrıcalığı

Aracın profesyonel ellerde. Aksigorta anlaşmalı uzman servislerde Mini Onarım Hizmeti ayrıcalığı seninle!

Neler Güvende Neleri Kapsar?

Paket 1 Tamamlayıcı Çarpışma Paketi

Çarpma, çarpışma sonucu aracınızda oluşan hasarı karşılar.

Teminat İçeriği:

Avantajlar:

Ek Hizmetler:

*Sigortalı aracın, zorunlu trafik sigortası kapsamına giren işletilme halinde (hareket halinde) olması gerekmektedir ve ilgili hasar "Kaza Tespit Tutanağı" veya resmi tutanak (Polis, Zabıta Zaptı) ile belgelenmelidir.

Paket 2 Tamamlayıcı Doğal Afet Paketi

Doğal afet sonucu aracınızda oluşan hasarı karşılar. 200 TL sabit fiyat ile ödeme kolaylığı!

Teminat İçeriği:

Avantajlar:

Ek Paket Tamamlayıcı Sorumluluk Paketi

Zorunlu Trafik Sigortası limitlerinin yeterli olmadığı durumlarda Paket 1 ve/veya Paket 2 ye ek olarak alınır. 75 TL sabit fiyat avantajıyla!
İsteğe bağlı alınabilecek paket ile aracınla karşı tarafa vereceğin maddi veya bedeni zararlar da 100.000 TL limit ile güvence altında.

Teminat İçeriği:

Avantajlar:

Sabit Fiyat Avantajı

Trafik Kademesi ve araç bedeline bağlı sabit fiyat avantajı sayesinde ihtiyacına en uygun paketi seçebilir, fiyatlarla ihtiyaç duyduğun güvenceye sahip olabilirsin.

Şireket

Aksigorta

Paylaş:

En avantajlı ve kapsamlı sigorta poliçesine sahip olun.

En avantajlı sigorta ürünlerine Bingöl Sigorta güvencesi ile sahip olabilirsin!

Ek Hizmet ve Avantajlar

Sigortana ek hizmet ve avantajlarla tanışarak yolculuk güvenliğini arttırmak için 444 27 27 numaralı Aksigorta Hizmet Merkezi ile iletişime geçebilirsin.

Yol Yardım

Aracın bozulması veya kaza sonucu hareketsiz kalması durumları ile aracın yakıtının bitmesi, lastiğinin patlaması gibi hallerde çekici hizmeti ve araç arızalarında tamirci ihtiyacının karşılanması, 7/24 Yol Yardım Hizmeti’nde.

Acil Tıbbi Yardım

Acil müdahalenin gerektiği durumlarda araç içindeki herkes, kara ambulansı ile en yakın sağlık kuruluşuna nakledilir. Üstelik kullanılan ilaç ve malzemeler ücretsiz olarak temin edilir.

Yedek Araç Hizmeti

Kaza sonrası aracın hareket edemeyecek veya trafik güvenliğini tehdit edecek durumdaysa 1 iş gününden uzun sürecek tamir işlemlerin için kullanabileceğin yedek aracın hazır.

Mini Onarım Hizmeti

Kasko poliçesi geçerliliği süresince ekstra bedel ödenmeksizin ve hasarsızlık indirimi bozulmaksızın araçtaki ufak hasarların tamir masrafları, Mini Onarım Hizmeti ile karşılanır. Geniş hizmet ağı ve kaliteli servis hizmeti ile küçük çizikler, göçükler, boya tamiri ile iç döşeme, cam ve plastik hasarları, hasarsızlık indirimi etkilenmeden onarılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz bir çok detaya buradan ulaşabilirsiniz...

Tamamlayıcı Trafik Paketleri araçta çarpma/çarpışma sonucu meydana gelebilecek hasarlar ve sigortalının kontrolü dışında gerçekleşebilecek yangın, hırsızlık gibi risklere karşı koruma sağlayan yeni bir üründür. Ayrıca doğal afet teminat paketi ve 3. Şahıs sorumluluk ek teminatları ile ürün kapsam isteğe bağlı olarak genişletilebilir.

Modüler yapısı ve sabit primler ile istediğin paketi seçerek poliçeni oluşturabilirsin.

Trafik sigortan bir kaza yapman halinde karşı aracın, karşı araçtakilerin veya yayaların senden kaynaklanan maddi ve bedeni zararları öder. Aksigorta Tamamlayıcı Trafik Paketleri seni ve aracını hatalı olsan dahi güvence altına alır. Ayrıca Trafik Sigorta teminatının yetersiz kaldığı durumlarda karşı aracın maddi ve 3. şahısların bedeni zararlarının ödemesini tamamlar.

Hayır sadece ruhsat sahibi şahıs(TCKN) ve 30 yaş üstünde de olan, araç yaşı ise 4 – 15 yaş aralığındaki otomobil ve kamyonetler için uygun bir üründür. Araç bedeli 100.000 TL’yi geçmemelidir.

Trafik sigortası hasarsızlık kademesi 5, 6, 7 olan araçlar için yapılabilir.

Tamamlayıcı Trafik Paketleri kapsamında yalnızca 4- 15 yaş aralığındaki araçlara poliçe düzenlenebilir.
Evet; 6. ve 7. Hasarsızlık kademesi için herhangi bir şirketten, 5. Hasarsızlık kademesi için Aksigorta’dan zorunlu trafik sigortanız bulunması gerekmektedir. Trafik sigortası 4. hasarsızlık kademesinde olan araçlara Tamamlayıcı Trafik Paketleri düzenlenememektedir.
Evet; depremden, doluya, selden fırtınaya kadar tüm doğal afet riskleri için sunulan paketi tek başına satın alabilirsiniz.
Evet ürünümüzün en önemli özelliği yaşanan kazanın Kaza tespit tutanağı veya resmi tutanak (polis zabıtı, jandarma zabıtı) ile belgelenmesi gerekmesidir.
Araç bedeli kadar hasar ödemesi yapılacaktır.
Kısmi cam kırılmaları kapsam haricidir. Sadece çarpışma hasarları neticesinde araç ile birlikte hasar gören araçların camları teminat altındadır.
Evet; bu ürün ile hasar anında çekim şartından bağımsız geçiciikame araç, yol yardım hizmeti, mini onarım, acil kara ambulansı hizmetleri sunuluyor Detaylı bilgi için poliçeni inceleyebilirsin.