Doğru Sağlık sigortasını bulun

Özel sağlık sigortası çözümlerimiz ile bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi yüzde 100’e kadar güvence altına alıyoruz..

Sizin için en uygun sağlık Sigortası teklifini verelim

Size en uygun sağlık sigortası hangisi?

Bireysel Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası, dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar. Sigortalıların herhangi bir kaza ya da hastalık

Detaylı Bilgi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sigortalıların, sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan hastalıklarına ait muayene, tetkik ve tedavi giderlerini,

Detaylı Bilgi

Nefes Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortası olarak da bilinen bireysel sağlık sigortası, kaza ve hastalık durumlarında oluşacak masrafların karşılanmasına yönelik, kişilere özel olarak

Detaylı bilgi

İş Yeri Paket Sigortası

İş yeri sahibi olarak seni bekleyen risklere karşı en ekonomik çözümleri düşündük. İş

Detaylı Bilgi

Bireysel Sağlık Sigortası Şirketimizde Bulunan Müşterilerimize Özel, İndirimli Kasko ve Konut Kampanyası

Şirketimizden, Bireysel Sağlık ve Tamamlayıcı Sağlık poliçesi bulunan sigortalılarımıza , Birleşik Kasko Sigortası, Hesaplı Kasko Sigortası, Plaza Kasko poliçelerinde %5 , Konut Paket Sigortası poliçelerinde %35 oranında indirim uygulanmaktadır.

Sizinle iletişime geçmemiz için formu doldurunuz.

  Sizinle iletişime geçmemiz için formu doldurunuz.

   Sizinle iletişime geçmemiz için formu doldurunuz.

    945+ Yorum

    Lütfen formu doldurunuz.

    En avantajlı ve kapsamlı sigorta poliçesine sahip olun.

    En avantajlı sigorta ürünlerine Bingöl Sigorta güvencesi ile sahip olabilirsin!

    Sıkça Sorulan Sorular

    Merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz bir çok detaya buradan ulaşabilirsiniz...

    Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden 0-60 yaş aralığındaki herkes poliçe sahibi olabilir. 18 yaşından küçükler, sigorta ettirenin 18 yaş üstü olması koşulu ile tek başına sigortalanabilir.

    Başka bir sigorta şirketindeki poliçenin bitiş tarihini takip eden bir ay içerisinde sigortaya başvurman durumunda, yapılacak olan değerlendirme sonucuna göre geçiş işlemin gerçekleşir. Geçiş sırasında, önceki sigorta şirketindeki kazanılmış hakları gösteren belgelerin temin edilmesi gerekir.

    Bekleme süresi, poliçe özel şartlarında 4. maddede belirtilen hastalıklar için mevcuttur. Bu hastalıkları kapsayacak şekilde acil olsun ya da olmasın, ilk sigorta başlangıç tarihinden itibaren Hastane Tedavi, Küçük Müdahale, Rehabilitasyon ve Evde Bakım, Ameliyat Tazminat teminatı, Suni Uzuv Teminatı ve Fizik Tedavi Teminatları için vardır. Bekleme süresi 12 aydır.

    Hayır, Doğum Teminatı sadece sağlık planları ile birlikte alınabilir. Bir sağlık sigortası ürünü olan Yeni Hayat paketinde doğum teminatı alt paket olarak sunulabilir.

    Eğer 56 yaşından önce sigortaya ilk giriş yaptıysan kesintisiz üç yıl sigortalı kalman ve bu süre içerisinde “Azami İyi Niyet Prensibi” ilkesine uygun olman durumunda, risk kabul birimi tarafından tıbbi ve teknik değerlendirme yapılır. Bu değerlendirme sonucu pozitif olduğunda yenileme güvencesine hak kazanılır.

    Sigorta Şirketlerimiz