Bingöl Sigorta Acenteliği: 1994'ten Beri Güvenilir Hizmet ve Başarı Öyküsü

Bingöl Sigorta Acenteliği, köklü bir geçmişiyle 1994 yılından bu yana sektörde güvenilir hizmetleriyle dikkat çeken bir kuruluştur. Kurucu ortağı Hacer Bingöl, Endüstri Mühendisliği eğitimi alarak Adana’nın önde gelen fabrikalarında uzun yıllar Endüstri Mühendisi olarak görev yapmış ve sektöre önemli katkılarda bulunmuştur. 1994 yılında sigorta sektörüne adım atan Hacer Bingöl, Aksigorta acenteliği ile kendi sigorta girişimini başlatarak müşteri odaklı hizmet anlayışıyla başarı grafiğini yükseltmiştir.

2021 yılında kurucu ortağı Mustafa Mert Bingöl ile birlikte Bingöl Sigorta acenteliğini kuran Hacer Bingöl, müşterilere odaklı hizmet anlayışını teknoloji ve uzman kadro ile birleştirerek güçlü bir marka oluşturmuştur. Şu anda Aksigorta, Anadolu Sigorta ve Sompo Sigorta olmak üzere 3 yetkili acenteye sahip olan kuruluş, müşterilere geniş bir sigorta ürün yelpazesi sunma imkanı tanımaktadır.

Hacer Bingöl ve Mustafa Mert Bingöl liderliğindeki ekip, sektörde elde ettikleri prestijli ödüller ve başarılarla müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamıştır. Bingöl Sigorta Acenteliği, kaliteli hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla müşterilerinin güvenilir ve özel sigorta çözümleri bulmalarına katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Hacer Bingöl

Endüstri Mühendisi,                 Bingöl Sigorta Kurucu Ortağı

Bingöl Sigorta Ekibimiz!

Bingöl Sigorta Acenteliği 1994'ten beri poliçe sahiplerine hizmet veriyor. Müşterilerini koruyor, kayıplarını azaltıyor.