Doğru Sağlık sigortasını bulun

Özel Sağlık Sigortası ile kendinin ve sevdiklerinin sağlığını güvence altına almak için en kapsamlı sağlık sigortası çözümleri Aksigorta’da!

Sizin için en uygun sağlık Sigortası teklifini verelim

Size en uygun sağlık sigortası hangisi?

Aksağlık Sigortası

Aileniz veya kendiniz için, farklılaşan ihtiyaçlara kolay çözümler

Bilgi AL

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sigortalıların, sigorta başlangıç tarihinden sonra

Bilgi AL

Hayata Devam Sigortası

Hayata yeniden başlamak gerektiğinde, Hayata Devam Sigortası ile

Bilgi AL

İş Yeri Paket Sigortası

İş yeri sahibi olarak seni bekleyen risklere karşı

Bilgi AL

Aksigorta’dan Sağlığınıza Tam Destek: Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için özel anlaşma yapılan tüm sağlık kurumlarında yılda 10 defa kullanım hakkınız ile %100 olarak hizmet alabilirsiniz.

Sizinle iletişime geçmemiz için formu doldurunuz.

  Sizinle iletişime geçmemiz için formu doldurunuz.

   Sizinle iletişime geçmemiz için formu doldurunuz.

    945+ Yorum

    Lütfen formu doldurunuz.

    En avantajlı ve kapsamlı sigorta poliçesine sahip olun.

    En avantajlı sigorta ürünlerine Bingöl Sigorta güvencesi ile sahip olabilirsin!

    Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden 0-60 yaş aralığındaki herkes poliçe sahibi olabilir. 18 yaşından küçükler, sigorta ettirenin 18 yaş üstü olması koşulu ile tek başına sigortalanabilir.

    Başka bir sigorta şirketindeki poliçenin bitiş tarihini takip eden bir ay içerisinde sigortaya başvurman durumunda, yapılacak olan değerlendirme sonucuna göre geçiş işlemin gerçekleşir. Geçiş sırasında, önceki sigorta şirketindeki kazanılmış hakları gösteren belgelerin temin edilmesi gerekir.

    Bekleme süresi, poliçe özel şartlarında 4. maddede belirtilen hastalıklar için mevcuttur. Bu hastalıkları kapsayacak şekilde acil olsun ya da olmasın, ilk sigorta başlangıç tarihinden itibaren Hastane Tedavi, Küçük Müdahale, Rehabilitasyon ve Evde Bakım, Ameliyat Tazminat teminatı, Suni Uzuv Teminatı ve Fizik Tedavi Teminatları için vardır. Bekleme süresi 12 aydır.

    Hayır, Doğum Teminatı sadece sağlık planları ile birlikte alınabilir. Bir sağlık sigortası ürünü olan Yeni Hayat paketinde doğum teminatı alt paket olarak sunulabilir.

    Eğer 56 yaşından önce sigortaya ilk giriş yaptıysan kesintisiz üç yıl sigortalı kalman ve bu süre içerisinde “Azami İyi Niyet Prensibi” ilkesine uygun olman durumunda, risk kabul birimi tarafından tıbbi ve teknik değerlendirme yapılır. Bu değerlendirme sonucu pozitif olduğunda yenileme güvencesine hak kazanılır.

    Sigorta Şirketlerimiz