Sigortalı olmanın ayrıcalıklarını bütçenize uygun primlerle yaşayın!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı sağlık kurumlarında Anadolu Sigortalı olmanın ayrıcalıklarını bütçenize uygun primlerle yaşayın! SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi giderleriniz için fark ücreti ödemeden güvencemiz altında olabilirsiniz

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına kimler sahip olabilir?

 • Sigortalanma üst yaş sınırı 64 olup, Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan tüm sigortalı adaylarımız Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk kez satın alabilirler.
 • Anadolu Sigorta farkı ile 64 yaşına kadar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yenileme Garantisi’ne hak kazanmış olan müşterilerimiz 64 yaşından sonra ek prim ödemeden poliçelerini yenileyebilmektedir.
 • 0-17 (17 dahil) yaş aralığındaki çocuklar da ebeveynleri olmadan ek prim uygulanarak tek başlarına sigortalanabilmektelerdir.

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sahip olacağım ayrıcalıklar nelerdir?

 • Anadolu Sigorta, özel hastanelerde SGK tarafından bir kısmı karşılanan muayene, tetkik ve tedavi masraflarınız için ödenmesi gereken fark tutarını poliçenizde belirtilen koşullar dahilinde karşılar, tedavi sürecinin her aşamasında kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.
 • Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında yalnızca yatışlı tedavi teminatlarını tercih edebileceğiniz gibi yatışlı + yatışsız tedavi teminatlarını içeren poliçemizi de seçebilirsiniz.

 

YATIŞLI TEDAVİ TEMİNATLARIÖDEME ORANI %TEMİNAT LİMİTLERİ
AMELİYAT100LİMİTSİZ
ODA-YEMEK-REFAKATÇİ100LİMİTSİZ
YOĞUN BAKIM100LİMİTSİZ
KEMOTERAPİ100LİMİTSİZ
DİYALİZ100LİMİTSİZ
YATIŞSIZ TEDAVİ TEMİNATLARIÖDEME ORANI %TEMİNAT LİMİTLERİ
DOKTOR MUAYENE100YILLIK 10 ADET
TANI GİDERLERİ100YILLIK 10 ADET
FİZİK TEDAVİ (Maksimum 30 seans)100YILLIK 10 ADET
DİĞER TEMİNATLARÖDEME ORANI %TEMİNAT LİMİTLERİ
EVDE BAKIM10030.000,00 (YILLIK LİMİT)
SUNİ UZUV10030.000,00 (VAK’A BAŞI)
YARDIMCI TIBBİ MALZEMELER1001.500,00 (YILLIK LİMİT)
EK PRİM İLE ALINABİLECEK TEMİNATLAR*ÖDEME ORANI %TEMİNAT LİMİTLERİ
DOĞUM TEMİNATI100YILDA 1 KEZ ÖDENİR.
YARDIMCI ÜREME YÖNTEMİ TEDAVİLERİ (TÜP BEBEK) TEMİNATI100YILDA 1 KEZ ÖDENİR.

(*)Poliçesine doğum ve/veya tüp bebek teminatlarını ekleyen sigortalılarımıza, bu teminatları bekleme süresi olmadan kullanma imkanı sunuyoruz.

 • 7/24 Canlı ve Görüntülü Sağlık Danışmanlığı Hizmeti: 7 gün 24 saat ücretsiz olarak alanında uzman doktorlara tıbbi danışma ayrıcalığı ile doktor tavsiyesine ve yönlendirmesine ihtiyaç duyabileceğiniz her an bir telefon mesafesindeyiz.
 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda Bir İlk: Tüp Bebek Teminatı: Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında, tüp bebek ile ilgili giderlerinizi ek prim karşılığında poliçe teminatlarınıza dahil edebilirsiniz.*
  (*)Bu teminat, SGK’nın tüp bebek tedavisi ödeme şartları doğrultusunda, 1 yıllık poliçe süresi boyunca geçerlidir.
 • Ferdi kaza teminatını da Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenize ek prim karşılığında dahil edebilirsiniz.
 • Check-up Hizmeti: İhtiyaç duyulması halinde yılda bir kez 14 Yaş ve üzeri sigortalılarımız için Doktor Değerlendirmesi, Akciğer Grafisi, EKG Kalp Elektrosu, Tam Kan Sayımı, Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Açlık Kan Şekeri, Total Kolesterol’den oluşan check-up panelimizi hediye ediyoruz. Söz konusu hizmet için sadece 0 850 724 0 850 numaralı çağrı merkezinin aranarak talep edilmesi halinde operatörlerimizce organize edilecek ve sizlere sunulacaktır. Hizmet kapsamına giren harcamaların operatörlerimize başvurulmaksızın karşılanması halinde ilgili tutarların hasar olarak tarafınıza geri ödenmesi imkânı bulunmamaktadır.

Şirket:

Anadolu Sigorta

Paylaş:

En avantajlı ve kapsamlı sigorta poliçesine sahip olun.

En avantajlı sigorta ürünlerine Bingöl Sigorta güvencesi ile sahip olabilirsin!