İş Yeri Paket Sigortası ile İşletmen her zaman güvende!

İş yeri sahibi olarak seni bekleyen risklere karşı en ekonomik çözümleri düşündük. İş yerini, çalışanlarını, mağaza ve içindekileri her türlü tehlikeye karşıya korumaya aldık.

İhtiyacına göre tasarlanan sigorta

İşinin uzmanlığına göre değişen ihtiyacına göre şekillenen farklı teklif seçenekleri sunuyor, İş Yeri Paket Sigortası’nı senin ihtiyaçlarına göre tasarlıyoruz.

7/24 hizmet güvencesi!

Elektrik, su tesisatı, çilingir ve cam işleri ile ilgili sorunların için 7 gün 24 saat hizmet seninle!

İşyerin güvence altında!

Mağazadaki mallardan dekorasyona, makinelerden elektronik cihazlara kadar değer verdiğin tüm taşınır ve taşınmazlar koruma altında!

Taksit olanakları ile satın alması daha kolay!

Çeşitli taksit seçenekleri ile kolay satın alma imkanına sahipsin.

Neler Güvende, Neleri Kapsar?

İş yerinde karşılaşabileceğin tüm riskleri göz önünde bulunduran İş Yeri Paket Sigortası, iş yerini koruman için kapsamlı bir teminat güvencesi sunuyor.

Teminatlar

Yangın veya taşınmaza bağlı teminatlar

Sorumluluk ve diğer teminatlar

Şireket

Aksigorta

Paylaş:

Siz işinize bakın, biz sahip olduklarınıza!

İş yeri sahibi olarak seni bekleyen risklere karşı en ekonomik çözümleri düşündük. İş yerini, çalışanlarını, mağaza ve içindekileri her türlü tehlikeye karşıya korumaya aldık.

Yararlanabileceğin Ücretsiz Hizmetler

7 gün 24 saat acil iş yeri yardım hizmetleri her zaman yanında...

Su Tesisatı

Su tesisatı sorununda ortaya çıkacak onarım masraflarını karşılama imkânı, yılda 3 kez olmak üzere azami 250 TL’ye kadar sigorta kapsamında.

Elektrik Tesisatı

Elektrik tesisatı sorunlarında da seni avantajlı çözümler bekliyor. Sigortan, elektrik tesisatı arızalarının onarımında oluşacak masrafları, yılda 3 kez olmak üzere azami 250 TL’ye kadar güvence altına alıyor.

Çilingir Hizmeti

Sigorta teminat kapsamı altında bulunan riskler nedeniyle gerçekleşen olaylarda kilidinin zarar görmesi veya anahtarının çalınması-kaybolması halinde Çilingir Hizmeti seninle. Yılda 3 kez olmak üzere azami 250 TL’lik masrafın sigorta avantajında.

Cam İşleri

Cam kırılması olaylarında da yanındayız. Yılda 3 kere olmak üzere azami 450 TL’lik camcı masrafın sigorta kapsamında.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz bir çok detaya buradan ulaşabilirsiniz...

Ticari faaliyette bulunan işletmeler üretim, satış ya da depolama gibi faaliyetleri için taşıdığı sorumlulukları güvence altına almak adına sigorta yaptırabilirler.

İşyeri paket ürününe konu taşınır / taşınmaz kıymetlerin bedeli rayiç (poliçenin tanzim edildiği tarihteki tazmin kıymeti) bedel üzerinden belirlenir. Bunun için envanter kayıt defteri, demirbaş listesi ve stok kaydı gibi bilgiler bedeli belirlemede yardımcı olmaktadır.

Evet, sigorta poliçeniz işyerinizi sadece poliçenizde belirtilen mevcut adreste koruma altına alır. Bu sebeple adres değişikliği durumunda yeni adresinizi sigorta şirketine bildirmeniz önem taşımaktadır.

Üçüncü kişiler tarafından silahla tehdit veya zor kullanılarak yapılan gasp ve hırsızlık.

Herhangi bir araç ve nakli sırasında aracın kazaya uğraması veya yanması sonucu kayıp ve hırsızlık.

Nakil esnasında ani ve dış sebepler neticesinde oluşan kayıplar.

Elektronik makine, tesisat ve bilgi işlem sistemlerinin normal çalışır halde iken veya bulundukları yerde temizleme, yer değiştirme, bakım halindeyken, ani ve beklenmedik bir nedene bağlı olarak meydana gelen maddi hasarları karşılar.

Bir işyerinde işverene bir hizmet sözleşmesi ile bağlı ve Sosyal Sigortalar Kurumu Kanununa tabi çalışanların işlerini yaparken kendisine veya üçüncü şahıslara vereceği zararlar nedeniyle işverene düşen kanuni sorumluluğu teminat altına alan bir sigortadır. İşyeri Paket Sigortası içerisinde ek teminat olarak farklı limit alternatifleri ile alınabilir.